Obchodní dovednosti

PROFESE OBCHODNÍK - Zvládání námitek

Intenzivní trénink maximálně pro 6 obchodníků se zaměřením na zvládání námitel při obchodním jednání. Malý počet trénovaných zajistí tu největší efektivitu tréninku pro každého účastníka.
více zde...

PROFESE OBCHODNÍK - Jak více prodávat?

Jaké techniky musím použít, abych prodal své zboží? Jak se odliším od konkurence? Jak vyřeším námitky zákazníka? Jak a kde najdu zákazníka? Jak si domluvím schůzku? Díky semináři dokážete odpovědět na všechny tyto otázky a navíc se naučíte se celý proces, jak prodat svůj produkt nebo službu - až k podpisu zákazníka. Odnesete si vlastní systém sebezdokonalování a vlastního koučinku.
více zde...

Vedení a koučink obchodního týmu

Chcete zvýšit prodeje vašeho týmu? Hledáte další způsoby motivace obchodníků? Zjistěte, jak pracovat s různými typy chování členů vašeho týmu. Naučte se vyjádřit konstruktivní kritiku a zjistěte, jak chválit, aby pochvala padla na úrodnou půdu.
více zde...

PROFESE OBCHODNÍK - Domlouvání schůzek

Intenzivní trénink maximálně pro 6 obchodníků se zaměřením na domlouvání obchodních schůzek. Malý počet trénovaných zajistí tu největší efektivitu tréninku pro každého účastníka.
více zde...

 
KRC TEAM, s.r.o, Fügnerovo náměstí 1866/5, 120 00 Praha 2 - Nové Město, tel., fax: +420 225 570 300, email: krc@krcteam.cz tvorba webových stránek